TEAM RALLY STATS
tr-stats.8u.cz
Statistiky


Sezona: Skupina: Tým: Seřadit:

#JezdecPSbez-SR%SRB-TR12Prm-BWINTOP-3TOP-5TOP-10RZ-WIN
1HRBACEK David917481.32285031.3223576671515
2VALENTA Frantisek957073.68248926.212385774168
3SPISAK Stefan625588.71244039.3548555555922
4PTACEK Martin1017069.31241023.861356170158
5KUCERA David785266.67229029.3637515153886
6MORAVEK Jan856981.18227626.78236586775
7RESL Jan926267.39219923.99334765198
8SPISAK Pavol615081.97218735.8536505050640
9MIKL Tomas1017675.25216121.4321416868
10STREIT Michal825668.29210225.6314425357233
11HOFFMANN Jakub854654.12208624.5441464747914
12KUNCL Karel734865.75182625.0111334350210
13SEKERA Tomas846779.76181921.65317326155
14DOHNAL Rene915762.64181819.98416415837
15SENK Michal1028987.25170416.710177015
16NEZVAL Adam976870.1169417.4608305421
17FRISTENSKY Jiri655076.92162324.975253946100
18BRUDER Martin615590.16159526.15011355621
19PELANEK David886371.59157517.909255737
20VALENTA Lukas715171.83155021.83322344645
21KRYSTYN Miroslav956063.16153016.1116225510
22PETER Marek654061.54151423.2915313238303
23POUSTKA Vaclav916773.63149316.410312577
24CHRASTINA Pavel393794.87147337.7718323436159
25BABAK Ondrej704970146620.9410173142162
26HONZEK Maty695985.51145221.04215324429
27OSTROVSKY Milan804353.75140117.51118314259
28STEINER Pavel784152.56138817.79118314573
29NYVLT Karel484389.58132827.67717274090
30TAUS Petr823846.34130815.956233135117
31DRABEK Vita593864.41129922.02223303688
32KOVARICEK Miroslav875057.47128014.71115253955
33RAFAJ Dalibor904651.11127714.19012214242
34CECH Mira864248.84118613.7909224175
35KRYGLER Jan483675117624.5513263674
36BARVIK Lada653960116717.959172533152
37UTRATA Lukas883236.36115813.165182732253
38SMIDRKAL Ivan1004545113811.3804124113
39UHLIR Vojtech875158.6211311303164012
40JAROSEVSKY Jiri753546.67110014.675172331138
41VECERA Lukas533464.15106020215233161
42DOROTKA Martin593966.1100116.9704193812
43JAROTEK Jiri633352.3898915.7517212880
44JAROLIMEK Tomas903437.7896810.7607143341
45BRABLEC Jan823846.3495611.6609133256
46VOMOCIL Ondrej956063.169249.73011311
47HATLE Pavel713447.8991212.8505153224
48SOUREK Vaclav963637.59079.4503153455
49PASKER Ota764559.2188411.630310302
50HEJTMANEK Pavel60366087014.500143215
51KOZISEK Martin482858.3385817.88210172717
52BUJACEK Martin732534.2585811.75512182374
53PETERA Jiri893438.28459.4928122248
54MIKULKA Jan391948.7282621.1811171820198
55KRATOCHVIL Roman714360.5682511.620232810
56SUDICKY Mira872832.188219.4408152648
57HAUSKNOTZ Viktor875259.778189.4003270
58GARAZIJA Radek952526.327998.4117132450
59KALA Ludvik482756.2578616.38011172452
60TOMECEK Libor886472.737718.76001200
61KUCERA Martin997474.757627.7024199
62KALIVODA Jindrich493367.3574915.290182840
63VALENA Frantisek824251.227469.1003291
64NODES Michal832934.947398.905122540
65PECHA Stanislav381744.7473119.2411171717240
66PLESNIK Martin653655.3868910.6014241
67VODICKA Petr724055.566889.56003240
68KUBINI Vladimir713650.76829.61005240
69FIX Petr693347.836729.74017261
70JUREN Michal363288.8965318.14047242
71HONZEK Tony785975.646508.33000220
72BRICH Jan391538.4661815.85511131599
73SVOBODA Miroslav332575.7661718.7017220
74ROJEK Jakub623048.396179.95117224
75HUDSKY Martin723954.176008.33015183
76DUDA Marek624775.815919.53000211
77ZETAK Dennis511427.4558211.418111314283
78DOBES Jan593457.635709.66001210
79VANA Kamil612236.075639.2305131610
80MATUSU Jaromir673247.765488.18002193
81KANDLER Jan582339.665479.431491714
82VALEK Vlasta745472.975477.39000130
83LEHECKA Honza723954.175297.35000140
84MORKOVSKY Jan50183650610.1218131435
85VITA Pavel1014746.534974.9200180
86POLAK Pavel362877.7847313.14001150
87PRIKRYL Roman892730.344725.30011316
88KUNDLAK Jan411126.8346011.22591111126
89RAFAJ David731824.664556.230161412
90SULAN Martin271555.5645316.7807101517
91PALASEK Michal833643.374445.35000151
92KLIMA Zdenek851618.824335.090281413
93MATOUSEK Vlastimil513568.634208.24000100
94BUJACEK Jakub781721.794175.35024158
95SINDELAR Martin743952.74095.53000131
96SPURNY Milan621829.033996.440251013
97RIMSA Zdenek632844.443836.08002100
98CIKRLE Patrik793746.843684.6600090
99VRANY Martin643453.133655.7000100
100MILFAIT Petr652538.463635.58001110
101MARYSKO Tony602338.333626.03000113
102KEST Karel6834503605.29002111
103ADAM Tomas481735.423587.46001130
104BERAN Petr392666.673338.5400080
105JILEMNICKY Martin64914.063325.19249995
106VONKA Leo571729.823155.531111025
107STALMACH Michal562341.073095.5200090
108PIKNER Tomas291344.8329910.31001110
109PESKA Milan412048.782947.1700080
110KUCA Milan291655.172889.9300160
111FAU Mira854047.062873.3800040
112UHER Tomas21733.3327913.29366772
113VOJTECHOVSKY Radek451942.222766.1300040
114LANGER Tomas2814502729.7100270
115PANCOCHA Jaroslav742736.492663.5900243
116VNOUCEK Mirus672131.342653.9600070
117JERABEK Miroslav463065.222625.700030
118KESTOVA Jana341852.942517.3800080
119VITA Tomas571017.542434.2602296
120BEZDEK Filip47919.152425.1500495
121MUDRIK Martin541833.332414.4600050
122MARKOVA Nina181266.6723913.2800180
123KOLAR Lukas2412502359.7900290
124CABAK Petr542648.152244.1500061
125KLIMA Daniel241041.672229.2500183
126VANIK Jan701217.141922.7400154
127MIKLIK Jaroslav411741.461844.4900030
128SOBEK Jarda522344.231763.3800030
129NOVOTNY Patrik17847.0617210.1200050
130HORAK David521121.151673.2100151
131OTRUBA Pavel641929.691592.4800010
132MATTES Ondrej548015531134412
133DEDEK Mira441329.551543.500030
134DOHNAL Michal43613.951523.5301355
135HRSTKA Radim43818.61503.4900040
136KVASNICAK Miroslav21628.57147700264
137NOVY Karel792329.111451.8400030
138SERBAUM Lukas75810.671451.9300040
139ZBRANEK Lukas19526.321427.4700151
140KRCMAR Stanislav531120.751412.6600235
141SVOBODA Venca651624.621362.0900010
142DANEK Miloslav231147.831305.6500010
143APJAR Stepan16956.251277.9400010
144HRABEC Zbynek17423.531247.2901248
145MIKULEC Dusan652538.461231.8900000
146STUDENY Ivo26519.231224.6900010
147DURDAK Jaroslav153201218.07012325
148SABOTA Pavel36411.11108300249
149MAZANEC Jan13323.081088.3101122
150HAJEK Michal37616.221072.8900021
151HORESOVSKY Jakub3638.331062.94111317
152HAZE Jiri491326.531052.1400010
153ZPEVAK Jan641015.631031.6100020
154NOVOSAD Jakub42921.431032.4500010
155PETA Lubos551425.45971.7600020
156DEJMEK Vaclav50816951.900030
157GORNER Vaclav60610861.4301130
158SERBAUM Ondrej76810.53821.0800000
159BABAK Oldrich5946.78761.2900020
160BAJGAR Petr5247.69731.400020
161SOPIK Mira531018.87721.3600000
162HOFBAUER Jakub51611.76681.3300000
163DLOUHY Vlada6233.336711.17111213
164SIMEK Dan19315.79653.4200010
165VASICEK Michal4748.51611.300020
166HOUSKA Honza19210.53603.1600021
167PALA Michal14535.71584.1400010
168LAHOLA Lubos15320583.8700021
169PILKA Libor39512.82581.4900000
170KOZA Ludvik422866.67561.3300000
171STRAHAL Filip6233.33559.1700010
172LABAK Tomas26726.92552.1200000
173PLOJHAR Otas17211.76502.9400021
174SOJKA Karel3612.78481.3300010
175TOMANEC Roman26415.38401.5400010
176ORLITA Vladimír2328.7341.4800001
177KUBICEK Lukyn4250317.7500010
178HRANICKY David524030600010
179VESELY Jan5360224.400000
180OLIVERIUS Marek23313.04220.9600010
181CHYSKA Jan3825.26220.5800000
182HRADIL Tomas3139.68190.6100000
183BURIÁNEK Tomáš6116.6718300000
184HANAK Tomas6116.67101.6700000
185RESL Honza22313.6480.3600000
186KUBICEK Jiri260080.3100000
187NAVRATIL Jiri280060.2100003
188SREIN Vojtech5000000000
189MASEK Pavel2000000000
190KREMER Valter6000000000
191SIMEK Michael6233.330000001
192KUTEJ Pepa9000000000
193HRABEC Michal2000000000
„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde